» Baneru reklāma

Baneru reklāma

Reklāmkarogu izvietošana Autoline portālā ir lielisks veids kā paplašināt preču un pakalpojumu pārdošanu, palielināt gan pazīstama uzņēmuma, gan jaunas prečzīmes atpazīstamību, kā arī iespēja piesaistīt vairāk apmeklētāju Jūsu vietnei. Reklāmkaroga izvietošanai Jums ir nepieciešams izvēlēties piemērotas vietas, visu pārējo sagatavosim mēs, reklāmkaroga dizains un izstrāde ietilpst cenā! Katru dienu Autoline portālu apmeklē vairāk, ka 120 000 apmeklētāju, kas varētu kļūt par Jūsu personīgiem klientiem!

Kas ir reklāmkarogs?
Reklāmkarogs ir grafisks elements, kas varētu iekļaut logotipu vai Jūsu uzņēmuma tehnikas bildes un norādīt uz Jūsu vietni vai Jūsu sludinājumu Autoline.
Mūsu reklāmkarogu piemēri

Reklāmkarogu izvietošana kategorijās

Iesakām noteiktas tehnikas vai pakalpojumu pārdevējiem izvietot reklāmkarogus konkrētās vietnes sadaļās. Piemēram, ja Jūsu uzņēmums nodarbojas ar kravas tehnikas pārdošanu, Jums visvairāk būs piemērota „kravas automašīnu pārdošanas” sadaļa, tāpēc, ka tieši šo nodaļu pārlūko cilvēki, kas vēlas nopirkt kravas automašīnas, un viņi noteikti pamanīs Jūsu reklāmkarogu.

Reklāmkaroga izvietošana galvenajā lapā

Reklāmkarogu reklāma galvenajā lapā piesaista plašu apmeklētāju loku un pārsvarā ir paredzēta vispārējo pakalpojumu reklāmai. Piemēram, ja Jūsu uzņēmums sniedz līzinga pakalpojumus, tad Jūsu reklāmkarogs ieinteresēs 90% cilvēku, kas apmeklēs galveno lapu. Reklāmkaroga izvietošana galvenajā lapā noderēs arī tad, ja Jūsu uzņēmums tikko sācis darboties tirgū un Jūsu mērķis ir atpazīstamības paaugstināšana gan prečzīmei, gan arī sniegtajiem pakalpojumiem.
Linemedia
Kontakti:
tālr.: +371 24 870 114
Darba laiks: Mon. - Fri. 9.00 - 18.00
Nosūtīt ziņojumu
captcha
Jūsu ziņojums ir nosūtīts. Paldies!
Tuvākajā laikā mūsu operātori sazināsies ar jums
Nospiežot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un lietotāja noteikumiem.