Объявление Продам автофургон Scania R340LB 6X2 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/63
Scania
R340LB 6X2
автофургон
2007
2006-10-20
13360 кг
70000 кг
Швеция Karlstad
16 мая 2024 г.
1947424
2024-05-21 11:43
Длина - 12.6 м, ширина - 2.6 м
340 л.с. (250 кВт)
дизель
Евро:
Euro 4
3
Колесная формула:
6x2
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
Гидроборт:
белый
Repor och slitage förekommer
1st kolv läcker(när man ska tippa hytten)
Osäker funktion på värmaren till skåpet(inte använd av nuvarande ägare)Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Behov av service (olja och filter)
Km-ställning: 821397.7
Dragkrok: Bygel
Ant. passagerare: 1
Antal nycklar: 2st
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20230906
Besiktigad till och med: 20240831
Årsskatt: 500 kr
Vägavgift (kr/år): 16262
Fordonskategori EU: N3
Axelavstånd max: 6300 / 1360
Max släpvagnsvikt: 44000 kg
Lastutrymmets längd: 9820 mm
Kopplingsavstånd: 10780 mm
AC (osäker funktion)
Elhissar
Digital färdskrivare
Bakgavellyft (inte besiktigad)
Sovhytt
Styrbar sista axel