Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Golf
хэтчбек
2014-02
2014-04-30
182 170 км
487 кг
1 313 кг
1 800 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7214214
2024-08-14 18:09
2024-08-19 21:20
Количество дверей:
5
4,255 м × 1,79 м × 1,437 м
TSI
140 л.с. (103 кВт)
Объем:
1 400 см³
Расход топлива:
5 л/100км
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
PTO:
2025-04-30
черный
Bromssköldar bak rostiga
Bilen är delvis omlackerad. Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bak stötfångare delvis omlackerad.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Missljud från fönsterhiss höger bak.
Däcktrycksövervakningslampa lyser. Ratt står snett. Strålkastarglas vänster ner mattat. Mycket vägljud från däcken.
Previous owners: 4
License number: GGA646
Manufacture month: luty 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 3055, 5060, 5955, 8980, 10499, 12245, 14493, 15477, 17400 senast 2023-10-25
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 470 SEK
Max pull weight: 1 700 kg
CO2-emission (petrol): 116 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
VII 1.4 TSI 5dr
2014
Auto hold
Massage i förarstol
start/stop-function
Infällbar dragkrok
Xenon-ljus