Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy MPV с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/9
Volkswagen
Caddy MPV
легковой фургон
2018
2018-06-28
103 390 км
Количество мест:
622 кг
1 555 кг
2 177 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7214543
2024-08-14 09:57
2024-08-18 20:09
4,408 м × 1,793 м × 1,823 м
Кузов
Фаркоп:
102 л.с. (75 кВт)
газ
CD
Подогрев топлива:
2025-06-30
голубой
Repa motorhuv, Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Repa tak, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Ac fungerar men kyler dåligt
Previous owners: 2
License number: YOD243
Manufacture month: maj 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2980 mil. Senast utförd 2019-12-02
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 2146 SEK
Max pull weight: 1 323 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 2 170 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 TDI
2018
start/stop-function