Объявление Продам микроавтобус фургон Volkswagen Transporter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/8
Volkswagen
Transporter
микроавтобус фургон
2017
2016-08-30
170 910 км
Количество мест:
635 кг
2 365 кг
3 000 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7213700
2024-08-21 15:03
2024-08-26 20:12
5,304 м × 1,904 м × 1,99 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
Подогрев топлива:
2025-03-31
белый
Stötfångare bak reflex skadad. Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Flertal rostangrepp och lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, rostangrepp, stenskott och repor
Klädsel skadad, fram. Ratten är sliten.
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum. Drivlinan hugger/rycker.
Elhiss höger fram, kärvar. Elhiss vänster fram, kärvar. Spricka vindruta i synfält. Fjäder brusten höger bak. Lås bak, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås.
Previous owners: 5
License number: OEL375
Manufacture month: kesäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3630, 5649, 6648, 7540, 9096, 11168, 11793, 12130 senast 2021-05-25
Number of keys: 3
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 3866 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 164 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T6 2.0 TDI BMT Skåp
2017
Antispinn