Объявление Продам универсала Ford Mondeo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Ford
Mondeo
универсал
2015
2015-08-06
77 550 км
756 кг
1 504 кг
2 260 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7214961
2024-08-15 13:29
2024-08-20 19:11
4,867 м × 1,852 м × 1,506 м
160 л.с. (118 кВт)
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-10-31
голубой
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen.Insynsskydd medföljer
Service bok finns men är tom, Ena skyltbelysningen ur funktion.
Previous owners: 2
License number: FND656
Manufacture month: joulukuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1542, 2806, 4079, 4911, 5533, 6231, 6842 och 7312. Service bok finns men är tom senast 2023-12-07
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 932 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (petrol): 137 g/km
Tax weight: 1 500 kg
Max trailer weight: 1 250 kg
1.5T EcoBoost Kombi
2015
Antispinn