Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Golf
универсал
2018
2018-05-09
92 670 км
466 кг
1 284 кг
1 750 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7215023
2024-08-21 15:00
2024-08-26 21:26
4,258 м × 1,79 м × 1,437 м
110 л.с. (81 кВт)
CD
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-05-31
серый
Bromsbelägg bak börjar bli slitna.Bromsbelägg fram börjar bli slitna.
Ytrost motorhuv, Vindruta sliten. Stenskott vindruta utanför synfält. Övre bromsljus repor. Fåtal lackskador, stenskott, bucklor och repor. Förardörren går ej och låsa.
Klädsel smutsig,Isofix höger bak täcklock saknas. Panel insida baklucka, repor. Repa på ratt.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Vinande ljud från motorutrymmet vid låga varv under körning.
Previous owners: 3
License number: YLH893
Manufacture month: kwiecień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 6860 senast 2023-04-04
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 750 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 280 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.0 TSI 5dr
2018
Auto hold
Autobroms
start/stop-function