Объявление Продам хэтчбек Abarth 595 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Abarth
595
хэтчбек
2021
2021-06-09
53140 км
301 кг
1124 кг
1425 кг
Швеция Gothenburg
10 июл. 2024 г.
7210089
2024-07-09 17:05
2024-07-11 21:08
3.66 м × 1.627 м × 1.485 м
146 л.с. (107 кВт)
PTO:
2026-07-31
серый
Bromsbelägg fram, slitna. Bromsbelägg bak, utslitna. Missljud vid inbromsning.
Bristfällig fastsättning höger och vänster tröskel. Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Centrum kåpor till fälgar saknas bak.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Högre ljud än normalt när man motorbromsar.
Avgassystem läckage. Missljud hjullager bak. Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 2
License number: ZTY517
Service history: Service utförd vid följande mil: 1181, 2199, 3712 senast 2023-07-20
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 4581 SEK
Max pull weight: 2 075 kg
CO2-emission (petrol): 160 g/km
Tax weight: 1 120 kg
Deductible VAT: Yes
Abarth 595
2021
PercentIconDeductible VAT