Объявление Продам хэтчбек Renault Clio с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Renault
Clio
хэтчбек
2013
2013-05-17
172540 км
374 кг
1214 кг
1588 кг
Швеция Gothenburg
7211564
2024-07-12 13:45
2024-07-17 21:50
Количество дверей:
4
4.063 м × 1.732 м × 1.448 м
90 л.с. (66.15 кВт)
Расход топлива:
4.5 л/100км
Подушка безопасности:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2025-08-31
черный
Broms höger bak, anliggande.
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Strålkastare höger och vänster, repa på glas/plast.
Previous owners: 5
License number: MAJ591
Manufacture month: märts 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1810, 2765, 3651, 4995, 6522, 8580, 10298, 12581, 14221, 15705, 17209 senast 2024-06-20
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 912 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 1 210 kg
IV 0.9 TCe 90 5dr
2013
start/stop-function