Объявление Продам хэтчбек Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volkswagen
Golf
хэтчбек
2016
2015-08-25
100 520 км
468 кг
1 312 кг
1 780 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
13 сент. 2024 г.
7218522
2024-09-12 10:49
2024-09-16 19:22
4,255 м × 1,79 м × 1,437 м
110 л.с. (81 кВт)
Круиз-контроль (темпомат):
PTO:
2024-12-31
белый
Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 9
License number: HDY074
Manufacture month: juuli 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2666, 4143, 5141, 6806, 7520, 8656, 9386, 9870 senast 2024-05-29
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 382 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (petrol): 112 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.2 TSI 5dr
2016
Antispinn
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified