Autoline»Аукционы по продаже шин и дисков»Аукционы по продаже колес»Аукционы по продаже колес Volvo»Колесо Volvo Komplet Volvo med vinterdæk 195/55R16»
Объявление Продам колесо Volvo Komplet Volvo med vinterdæk 195/55R16 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Дополнительная информация — Колесо Volvo Komplet Volvo med vinterdæk 195/55R16
Датский
Датский
Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste årInformation fra nuværende ejer:Brugt, slitage forekommerKendte anmærkninger og fejl:Ridser/iring forekommer
Holdt fint luft da de blev lagt fra, men ikke trykpresser ved auktionsoprettelse
Antal: 4
Dæktype: M + S (Vinter)
Mønsterdybde (mm): 4-7
Fælgtype: Aluminium
Har siddet på: Volvo v40 2003
Læssehjælp med: Maskine
Antal: 4
Dæktype: M + S (Vinter)
Mønsterdybde (mm): 4-7
Fælgtype: Aluminium
Har siddet på: Volvo v40 2003
Læssehjælp med: Maskine