Объявление Продам кроссовера Audi A3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Audi
A3
кроссовер
2015
2015-02-19
171310 км
485 кг
1355 кг
1840 кг
Швеция Gothenburg
7210307
2024-07-10 17:58
2024-07-15 21:26
4.31 м × 1.785 м × 1.394 м
110 л.с. (81 кВт)
газ
2025-04-30
Broms vänster bak, anliggande. Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Bilen har flertal stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag, repor och lackskador. Stenskott vindruta utanför synfält.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Upphängning insynsskydd saknas.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage.
Torkarblad bak missljud, Torkarblad bak utslitet.
Previous owners: 1
License number: CLC923
Manufacture month: wrzesień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 1794, 4816, 7989, 10847, 13941, 17073 senast 2024-06-17
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
CO2-emission (diesel): 102 g/km
Tax weight: 1 350 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
färg: Silver
1.6 TDI Ultra Sportback
2015
Regnsensor
start/stop-function
Xenon-ljus