Объявление Продам кроссовера BMW X1 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
BMW
X1
кроссовер
2011
2011-07-08
265660 км
490 кг
1670 кг
2160 кг
Швеция Gothenburg
7209186
2024-07-10 16:46
2024-07-15 19:16
4.454 м × 1.798 м × 1.545 м
Кузов
Фаркоп:
204 л.с. (150 кВт)
газ
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2025-08-31
голубой
Bromsskivor fram rostskadade.
Flertal lackskador, stenskott, bucklor och dörruppslag. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
Parkeringssensor ur funktion. Backsensor ur funktion. Strålkastar glas höger och vänster fram, ner mattat. Dimmljus höger och vänster fram glas/plast spruckit.
Previous owners: 5
License number: LTN720
Manufacture month: juuni 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2392, 3435, 4097, 6693, 8116, 10132, 11356, 11874, 14442, 15662, 21072, senast 2022-11-07
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 1 340 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
xDrive23d
E84
2011
Motorvärmare
Regnsensor