Объявление Продам кроссовера MG Marvel R с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
MG
Marvel R
кроссовер
2022
2022-08-18
107350 км
378 кг
1995 кг
2373 кг
Швеция Gothenburg
11 июл. 2024 г.
7210246
2024-07-16 17:34
2024-07-21 19:29
4.674 м × 1.919 м × 1.618 м
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2025-08-31
черный
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott, repor och lackskador, Plastkåpa under bil skadad. Lås till laddlucka trasigt.
Panel insida baklucka, repor.
Previous owners: 1
License number: TUZ38M
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Missing
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 127 kg
Tax weight: 1 990 kg
Marvel R AWD
2022
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Smartphone integration
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car