Объявление Продам кроссовера Mitsubishi ASX с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Mitsubishi
ASX
кроссовер
2016
2016-11-03
132 620 км
440 кг
1 620 кг
2 060 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7213590
4,295 м × 1,81 м × 1,635 м
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
Видеокамера заднего хода:
Полный привод:
2024-12-31
белый
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Upprullningsdon till bilbälte bak höger, ur funktion.
Previous owners: 3
License number: ODY194
Manufacture month: kwiecień 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2175, 4765, 7478, 7909, 9322, 10758 senast 2022-07-07
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 3240 SEK
Max pull weight: 1 440 kg
CO2-emission (diesel): 152 g/km
Tax weight: 1 620 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
2.2D 4WD 150hk
2016
Antispinn
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified