Объявление Продам кроссовера Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Volvo
XC40
кроссовер
2022
2022-01-20
55570 км
419 кг
1871 кг
2290 кг
Швеция Gothenburg
7208947
2024-07-10 17:58
2024-07-15 20:30
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
180 л.с. (132 кВт)
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
2025-02-28
красный
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Bil vibrerar mer än vanligt vid tomgång.
Previous owners: 3
License number: UAO505
Service history: Service utförd vid följande mil: 5550 senast 2024-06-25
Textile: Full leather
Collision warranty: 2025-01-19 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: Yes
T5 FWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car