Объявление Продам легковой фургон Peugeot Partner с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/6
Peugeot
Partner
легковой фургон
2013
2014-12-12
161670 км
Количество мест:
3
530 кг
1460 кг
1990 кг
Швеция Gothenburg
7 мая 2024 г.
7202265
2024-05-06 09:56
2024-05-09 18:59
4.38 м × 1.82 м × 1.862 м
Кузов
Фаркоп:
90 л.с. (66.15 кВт)
газ
Объем:
1600 см³
Расход топлива:
4.8 л/100км
2024-07-31
серый
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerSkadad ruta höger fram.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Trasiga inredningsdetaljer.
ENGINE AND GEARBOX:
Bilen är inte provkörd p.g.a. fel däck för årstiden.
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig, läcker bränsle.
Servicelampa lyser. Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås. Lås höger, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås.
Previous owners: 2
License number: AYT361
Service history: Service utförd vid följande mil: 1531, 3261, 4980, 6674, 9090, 10696, 12758 senast 2021-10-14
Tax fee (yearly): 1833 SEK
Max pull weight: 1 510 kg
CO2-emission (diesel): 125 g/km
Tax weight: 1 990 kg
Max trailer weight: 1 160 kg
Exportable: No
1.6 e-HDI Skåp
2013
Antispinn