Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy MPV с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Caddy MPV
легковой фургон
2017
2017-02-10
183650 км
Количество мест:
7
594 кг
1766 кг
2360 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7207861
2024-06-17 12:40
2024-06-19 19:53
4.878 м × 1.793 м × 1.831 м
Кузов
Фаркоп:
102 л.с. (75 кВт)
газ
CD
Видеокамера заднего хода:
2025-07-31
белый
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Skada på stötfångaren bak. Spår efter tidigare dekor. bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Vänster backljus ur funktion
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt. Ratten är sliten.
Bakrutespolare ur funktion, Backljus ur funktion
Previous owners: 2
License number: SMZ968
Manufacture month: joulukuu 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 6912, 9321, 9691, 14910 och 18096 mil. Senast utförd 2024-03-26
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 2302 SEK
Max pull weight: 1 140 kg
CO2-emission (diesel): 134 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Deductible VAT: Yes
Caddy Life Maxi 2.0 TDI
2017
Alkolås
Antispinn
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT