Объявление Продам микроавтобус фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Transit
микроавтобус фургон
2018
2018-06-26
71520 км
Количество мест:
3
635 кг
2865 кг
3500 кг
Швеция Gothenburg
6 мая 2024 г.
7201361
2024-05-03 12:21
2024-05-07 20:05
5.981 м × 2.059 м × 2.785 м
Кузов
Фаркоп:
131 л.с. (96 кВт)
газ
Объем:
2000 см³
Колесная формула:
4x4
Видеокамера заднего хода:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2024-08-31
белый
Bromsskivor bak rostskadade.
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslagMissljud passagerardörr öppning/stängning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Vinande ljud i motorrum.
Spricka vindruta i synfält. Parkeringssensor ur funktion.
Previous owners: 2
License number: MJT690
Manufacture month: veebruar 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2462 mil. Senast utförd 2021-04-20
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 7099 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 226 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 800 kg
Deductible VAT: Yes
2018
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT