Объявление Продам микроавтобус фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Ford
Transit
микроавтобус фургон
2018
2018-02-05
121 600 км
Количество мест:
3
1 251 кг
2 114 кг
3 365 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7211204
2024-09-26 14:40
2024-10-01 19:36
5,339 м × 2,032 м × 2,022 м
Кузов
Фаркоп:
131 л.с. (96 кВт)
газ
CD
Видеокамера заднего хода:
2025-05-31
белый
Vibrerar vid inbromsning.
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Karosskada vänster tröskel, Karosskada höger tröskel, Spricka i bakljus vänster sida. Fåtal lackskador, Flertal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel skadad fram vänster.
Parkeringssensor ur funktion, Backsensor ur funktion, Styrled vänster yttre, glapp.Slitna däck missljud och små vibrationer under körning
Previous owners: 8
License number: YZL560
Manufacture month: august 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5570 och 8862 mil. Senast utförd 2021-05-17
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 4492 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 176 g/km
Tax weight: 3 360 kg
Deductible VAT: Yes
Custom 330
2018
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
PercentIconDeductible VAT