Объявление Продам пассажирский микроавтобус Dodge B200 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/101
Dodge
B200
1974
1974-01-01
94167 км
Количество мест:
8
2035 кг
2700 кг
Дания Tølløse
944834
2024-07-15 10:06
5 м × 2 м × 2 м
бензин
голубой
Brugsspor, buler, rust og ridser forekommer
Nummerplade medfølger: Med
Mere information om nummerplade: Kan medfølge efter aftale med sælger - om registreres før den tages med
Dæk: Nyere Maxxis Victrasnow
Køretøjsstatus: Registreret
Seneste godkendte syn: 17-01-2023
Antal nøgler: 1
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?
Registreringsafgift
Udstyret med
AC A/C ikke testet - funktionsstand ukendt
Servostyring
Bremseforstærker
8 siddepladser - registreret som personbil
2 afgangsrør med spjæld - stille kørsel eller høj V8 lyd
Picnic bænk til montering bagpå