Объявление Продам пикап Toyota Hilux с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/9
Toyota
Hilux
пикап
2019
2019-12-27
127040 км
Количество мест:
5
1029 кг
2181 кг
3210 кг
Швеция Gothenburg
11 июл. 2024 г.
7212394
2024-07-10 10:04
2024-07-15 19:56
5.33 м × 1.855 м × 1.815 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
Полный привод:
2024-12-31
белый
Bromsar skulle må bra av att motioneras
Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen har polerbara tvättreporVälskött lackKan bli fin av en maskinpolering
Ratt står snett.
Previous owners: 4
License number: FWY68W
Manufacture month: February 2019
Service history: Servad vid mil
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 4739 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 185 g/km
Tax weight: 3 210 kg
Max trailer weight: 3 200 kg
2.4 D 4WD 150hk
2019
Antispinn
Filbytesvarnare
Lastbågar
Motorvärmare