Объявление Продам рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/26
Carrier
Thinline
2012
2770 кг
Швеция Karlstad
12 июн. 2024 г.
2001740
2024-06-18 12:40
Bucklor på insidan av dörrarnaReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsKända reparationer och lagningar:Kontrollerad: 2023-05-31
Funktionstestad och fullt fungerande
Längd (m): Ca 6,06
Bredd (m): Ca 2,44
Höjd (m): Ca 2,59
Lasthjälp med: Lastmaskin
Lyftöglor
Isolering
Truckfickor
Kylmedie: R-134a