Объявление Продам рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline с аукциона продано и не участвует в поиске!
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 2
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 3
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 4
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 5
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 6
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 7
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 8
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 9
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 10
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 11
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 12
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 13
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 14
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 15
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 16
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 17
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 18
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 19
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 20
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 21
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 22
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 23
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 24
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 25
рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline изображение 26
1/26
Марка:  Carrier
Модель:  Thinline
Год выпуска:  2012
Собственный вес:  2770 кг
Место расположения:  Швеция Karlstad
Дата размещения:  12 июн. 2024 г.
Номер в стоке продавца:  2001740
Аукцион:  1
Дата окончания:  2024-06-18 12:40
Состояние:  б/у

Дополнительная информация — Рефконтейнер 20 футов Carrier Thinline

Шведский
Synlig fukt:NejInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnad, slitage och defekter kan förekommaKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommer
Bucklor på insidan av dörrarnaReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsKända reparationer och lagningar:Kontrollerad: 2023-05-31
Funktionstestad och fullt fungerande
Längd (m): Ca 6,06
Bredd (m): Ca 2,44
Höjd (m): Ca 2,59
Lasthjälp med: Lastmaskin
Lyftöglor
Isolering
Truckfickor
Kylmedie: R-134a
Рефконтейнеры 20 футов Carrier
Найдено: 1 объявление
Показать
Подписаться