Объявление Продам седан Peugeot 508 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Peugeot
508
седан
2021
2021-12-21
63 380 км
413 кг
1 857 кг
2 270 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7215290
2024-09-06 15:45
2024-09-09 20:42
Количество дверей:
5
4,75 м × 1,86 м × 1,41 м
181 л.с. (133 кВт)
Объем:
1 600 см³
Бортовой компьютер:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2024-12-31
серый
Vibrerar vid inbromsning.
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta i synfält.
Previous owners: 1
License number: SFN58A
Service history: Service utförd vid följande mil: 3090 senast 2022-12-21
Number of keys: 1
Textile: Partial leather
New car warranty: 2024-12-20 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2024-12-20 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 850 kg
Deductible VAT: Yes
508 1.6 Hybrid 5dr
2021
Electric/Petrol
Assistanssystem
Autobroms
Eldriven baklucka
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car