Объявление Продам уборочную машину Schmidt Broddway Schmidt Swingo 250 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/60
Schmidt
Broddway Schmidt Swingo 250
уборочная машина
1999
Швеция Karlstad
4 июл. 2024 г.
2038306
2024-07-09 11:59
3.81 л.с. (2.8 кВт)
дизель
Den startar och går att köra, sopa och suga med enligt säljaren samt tömma.Information från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vad vi känner till / Needs to be repaired/mended Kända anmärkningar och fel:Startrelä + kablage till detta defekt- se film vid start
Laddning fungerar ej
Fyrhjulsstyrning fungerar ej
När man släpper gasen så bromsar maskinen kraftigt
Rost, skavanker och slitage enligt bilderKända reparationer och lagningar:Nya däckService:Information saknas
tillverkare: Broddway
Typskylt: Finns men går ej att avläsa
Antal nycklar: 1
Lasthjälp: Lasthjälp i överenskommelse med säljaren
Tippfunktion Fungerar
Backkamera- fungerar
Fyrhjulsstyrning-fungerar ej