Объявление Продам универсала Audi A3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Audi
A3
универсал
2013
2012-10-24
163 280 км
485 кг
1 435 кг
1 920 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7216663
2024-08-30 15:54
2024-09-04 21:34
4,292 м × 1,765 м × 1,408 м
140 л.с. (103 кВт)
газ
Объем:
2 000 см³
Расход топлива:
4,4 л/100км
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2024-10-31
голубой
Bromsskivor fram är slitna. Bromsskivor bak rostskadade. Vibrerar vid inbromsning.
Lackskada på stötfångare fram. Buckla höger framskärm. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador och rostangrepp. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak.
ENGINE AND GEARBOX:
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs före 2024-09-27
Brister:
2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM HÖGER SKADAD
2 SKYDDSBÄLG STYRVÄXEL (2.1.3) VÄNSTER SKADAD
Anmärkningar:
2 X DÄCK (5.2.3) ETT ST, MÖNSTERDJUP FÖR LITET
Servicelampa lyser. AC ur funktion.
Previous owners: 12
License number: DLZ219
Manufacture month: lipiec 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 3041, 5811, 5826, 8851, 11236, 13764, 15068 senast 2023-08-07
Tax fee (yearly): 1311 SEK
Max pull weight: 1 580 kg
CO2-emission (diesel): 115 g/km
Tax weight: 1 430 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
färg: Silver
2.0 TDI Sportback
2013
Xenon-ljus
Regnsensor