Объявление Продам универсала KIA Ceed SW 1.6 CRDi с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/40
4.47 м × 1.79 м × 1.525 м
114 л.с. (84 кВт)
дизель
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
Repor, bulor, stenskott, rostskador finns.Service:Se kommentar om serviceServicebok:Ja, se bilder
Ant. passagerare: 4
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20231121
Besiktigad till och med: 20250131
Årsskatt: 2093 kr
Årskatt betald t o m: 20240630
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 1400 kg
Sommardäck
Vinterdäck
AC Kyler ej
Elhissar
P-sensorer
2 nycklar