Объявление Продам универсала Subaru Outback с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Subaru
Outback
универсал
2010
2010-09-03
228 020 км
434 кг
1 651 кг
2 085 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
7216478
2024-09-17 17:00
2024-09-22 21:35
4,875 м × 1,82 м × 1,605 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
CD
Полный привод:
2025-06-30
серый
Vibrerar vid inbromsning.
Vindruta sliten. Ytrost tak. Flera stenskott. Få repor och lackskador.
Del utav inredningen bagage saknas. Spår av pälsdjur, päls/lukt. Invändigt några repor, fläckar och skavmärken. Inredningsdetalj fram saknas. Ej komplett lastnät.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner. Tickande ljud i motorrum. Missljud drivknut/drivaxel vänster sida. Koppling går tungt och tar lågt.
Fjärrlåset fungerar ej. Radio knappar/panel, sliten. Glapp volymknapp ratt.
Previous owners: 2
License number: GWH412
Manufacture month: maaliskuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 1544, 3059, 4772, 5988, 7554, 9006, 1053, 12136, 13389, 15290, 16573, 18763, 21537 senast 2023-08-24
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 1 415 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0D
2010
Antispinn
Elstol förarplats
Lastbågar
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
Regnsensor
Xenon-ljus