Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/48
Volkswagen
Passat
универсал
2010
2010-09-14
267 857 км
2 200 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
2111186
2024-09-05 13:17
4,774 м × 1,82 м × 1,456 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
бензин
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
Repor och slitage förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Servad 2024-04-04
Ant. passagerare: 4
Däckdimension: 205/55R16
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20240618
Besiktigad till och med: 20250831
Årsskatt: 470 kr
Årskatt betald t o m: 20250531
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 1500 kg
Elhissar