Объявление Продам кроссовера Audi Q5 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Audi
Q5
кроссовер
2014
2014-03-27
158390 км
535 кг
1830 кг
2365 кг
Швеция Gothenburg
11 июл. 2024 г.
7210374
2024-07-10 17:58
2024-07-15 19:28
4.629 м × 1.898 м × 1.617 м
177 л.с. (130 кВт)
газ
CD
Полный привод:
2025-07-31
серый
Bromsbelägg bak, slitna.
Flertal stenskott motorhuv, Fåtal dörruppslag och repor, Fåtal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Fälglåsnyckel, saknas.
Previous owners: 6
License number: SKG948
Manufacture month: veebruar 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3083, 5903, 9048, 12009 och 15794 mil. Senast utförd 2024-05-24
Service book: Electronic
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 3345 SEK
Max pull weight: 1 135 kg
CO2-emission (diesel): 154 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2.0 TDI quattro
2014
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
start/stop-function
Xenon-ljus